INNE

kraj: -
rok założenia: -

Pobierz tapetę:
1920x1080
1440x900
1280x1024
1024x768

zobacz kolekcję >

INNE

Mikrofony z czterech stron świata

Marki, które nie zmieściły się w pozostałych kategoriach. Być może, kiedyś poświęcimy im osobne działy. Na tej półce stoją obok siebie produkcje z Rosji, Anglii, Szwecki, Norwegii, Niemiec, Francji i Włoch. Często prawdziwe unikaty. Wbrew pozorom to właśnie tu można znaleźć najciekawsze i najrzadziej spotykane na rynku okazy.

więcej
 • ACOS

  ACOS

  lata 60-te

  nr: brak

  Mikrofon piezoelektryczny angielskiego producenta o którym niewiele wiemy. Wykonany w całości z metalu, kształtem dostosowany do trzymania w dłoni. Oprócz logo nie posiada żadnych oznaczeń modelu lub serii. Całość podłączana elastycznym kablem zakończonym wtykiem XLR. Działa bez zastrzeżeń.

 • ACOS A7X

  ACOS A7X

  lata 60-te

  nr: 926842

  Kolejny Acos. Tym razem na podstawie znaleźliśmy symbol i numer seryjny. Prawdopodobnie... Jeśli się mylimy to prosimy o sprostowanie. Mikrofon piezoelektryczny, w całości plastikowy. Kabel zakończony wtykiem jack.

 • ACOS MIC33

  ACOS MIC33

  lata 50

  nr: brak

  Niewielki bakelitowy produkt Acos bez stojaka i uchwytu. Tani mikrofon piezoelektryczny przeznaczony do komunikacji bądź amatorskich nagrań. Kabel zakończony wtyczką DIN 3 piny. Nasz model nie posiada naklejki „na plecach” ani numeru seryjnego.

 • AEG D 11/B

  AEG D 11/B

  lata 50

  nr: 111104

  Dynamiczny mikrofon kardioidalny, brat bliźniak Telefunkena z naszej kolekcji o tym samym oznaczeniu modelowym. Pięknie wykonany sprzęt o niezwykle estetycznym wyglądzie. Nasz egzemplarz wygląda jak nowy. W tylnej części obudowy przełącznik mowa/muzyka. Kabel zakończony wtyczką DIN.

 • AEG D11

  AEG D11

  lata 60-te

  nr: 44742

  Brat bliźniak konstrukcji Telefunken o tym samym oznaczeniu. Plastikowy mikrofon dynamiczny z pozłacanym grillem. W dolnej części korpusu gniazdo na statyw. Na tylnej ściance nietypowy, bo trzypozycyjny przełącznik muzyka/mowa/efekt telefonu. Całość w świetnym stanie w komplecie instrukcja i pudełko. Kabel DIN 3 pin.

 • AEG MGT K 10

  AEG MGT K 10

  lata 60-te

  nr: brak

  Wyjątkowo solidny, w całości wyprodukowany z metalu model mikrofonu AEG z lat sześćdziesiątych. W górnej części plastikowy przełącznik, prawdopodobnie włącznik. Na tylnej ściance nieznane nam gniazdo z trzema miejscami na bolce. Elastyczny kabel zakończony trzypinową wtyczką DIN.

 • AK-1BM

  AK-1BM

  lata 60te

  nr: 2012437

  Mikrofon aparatu słuchowego wyprodukowanego w ZSSR w okolicach 1965 roku. Do kompletu brakuje dousznej słuchawki podłączanej w górnej części korpusu. Konstrukcja metalowa, zasilana dwiema bateriami D-0,06, wyposażona w wygodną zawieszkę. Umożliwiała sygnał wyjściowy na poziomie 60 i 128 dB.

 • B&O SM5

  B&O SM5

  lata 60-te

  nr: brak

  Świetnie zachowany i jak przystało na Bang & Olufsen świetnie wykonany. W całości metalowy, stereofoniczny mikrofon wstęgowy. Jest możliwość rozmontowania go na na dwie niezależne części. Górna osadzona na regulowanym pierścieniu do ustawiania bazy stereo. Przełącznik mowa-muzyka i tłumik dopełniają obrazu.

 • BEAG MD14-N

  BEAG MD14-N

  lata 80-te

  nr: brak

  Dobrze zachowany mikrofon dynamiczny produkowany przez firmę BEAG, dystrybuowany wraz z magnetofonami reporterskimi Machlabor. W komplecie ciekawy, teleskopowo rozsuwany statyw na trójnogu, który po rozłożeniu sięga około 75 cm. Dziękujemy Bar Nashtov za pomoc w identyfikacji konstrukcji!

 • BOUYER GM 709 G

  BOUYER GM 709 G

  lata 70-te

  nr: brak

  Francuski mikrofon dynamiczny używany na scenie i wojsku. Był sprzedawany w komplecie ze statywem wysokim i konferencyjnym. My mamy ten drugi. Solidna metalowa podstawa, włącznik na korpusie. Stan bardzo dobry.

 • BRUEL & KJAER 4134

  BRUEL & KJAER 4134

  lata 70-te

  nr: 532607

  Niezwykle czuły i maksymalnie liniowy mikrofon duńskiej firmy Bruel & Kjaer, znanej obecnie pod nazwą DPA. Używany przy pomiarach głośności dla przemysłu, usług i w studiach. Po dziś dzień ceniony i używany. Zapakowany w malutkie drewniane pudełko. W komplecie dokument kalibracji i wykres pasma. Do działania potrzebuje odpowiedniego przedwzmacniacza.

 • DEUTSCHE AKUSTIK TYPE C VI

  DEUTSCHE AKUSTIK TYPE C VI

  lata 20

  nr: brak

  Fascynujący zabytkowy aparat słuchowy z lat dwudziestych. Metalowy mikrofon z rączką mieszczącą baterię zasilającą, wyposażony w przełącznik mocy wzmocnienia oraz metalową douszną słuchawkę. Nasz egzemplarz zachowany jest w doskonałym stanie, zapakowany w oryginalne pudełko i wyposażony w instrukcję.

 • ELTRA 66:4

  ELTRA 66:4

  lata 50

  nr: 2273

  Nieczęsto spotykany okaz na aukcjach. Duński mikrofon pojemnościowy marki Eltra. Prawdopodbnie część zestawu z przepięknym lampowym magnetofonem szpulowym model 950. Ciekawostka: w górnej części “pleców” znjaduje się przełącznik muzyka/mowa w postaci wyciąganego/wciskanego bolca. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na testy.

 • F&H Schumann MDT 1

  F&H Schumann MDT 1

  lata 60

  nr: brak

  Niewielki, plastikowy mikrofon dynamiczny z gniazdem na statyw w dolnej części obudowy. Wyprodukowany przez firmę F&H Schumann na rynek niemiecki i belgijski. Rzadki okaz. Częściej spotkać można ten model z logiem popularnej marki Ronette. Dodatek do magnetofonu szpulowego. Kabel zakończony nieoryginalnym wtykem Mały Jack.

 • FBT-P53

  FBT-P53

  lata 70

  nr: brak

  Włoski mikrofon dynamiczny o przeznaczeniu estradowym. W całości metalowa, solidna konstrukcja z gniazdem na wtyk 3 pin. Firma FBT Elettronica SpA produkuje urzadzenia audio od 1963 roku, a jej siedziba mieści się we włoskim mieście Recanati.

 • FUNKWERK KM/T/St 7055

  FUNKWERK KM/T/St 7055

  lata 50-te

  nr: brak

  Całkowicie metalowy, niewielkich rozmiarów, mikrofon kryształkowy Funkwerk Leipzig. Wyprodukowany w latach 50tych XX wieku. Dość często można spotkać na aukcjach. Kabel zakończony 3 pinowym wtykiem DIN.

 • GRAETZ SD 1

  GRAETZ SD 1

  lata 60-te

  nr: brak

  Mikrofon pochodzi ze wschodnich Niemiec i prawdopodobnie sprzedawany był w komplecie z którymś ze sprzętów audio producenta. Jest w bardzo dobrym stanie. Kabel DIN. Nie udało nam się znaleźć o nim więcej informacji.

 • GRAMPIAN MCR

  GRAMPIAN MCR

  lata 30-te

  nr: 10017

  Jeden z najpiękniejszych mikrofonów w naszej kolekcji. Świetnie zachowany model, używany zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i muzycznych. Bardzo ładny okaz, rzadko spotykany na aukcjach.

 • HENRY RADIO HM IV

  HENRY RADIO HM IV

  lata 50

  nr: 1270

  Jeden z pierwszych dynamicznych modeli mikrofonów produkowanych przez austriacką firmę Henry Radio. Urządzenie w całości metalowe, osadzone na stabilnej podstawie wyposażonej we włącznik i lampkę sygnalizacyjną. Brak kabla przyłączeniowego.

 • HENRY RADIO MT3/15

  HENRY RADIO MT3/15

  lata 30-te

  nr: 75675

  Ogromny, w całości metalowy mikrofon dynamiczny wyposażony w solidny transformator wyprodukowany przez firmę Henry Radio. Całość osadzona na ciężkiej żeliwnej podstawie. Klon modelu SM 8F produkowanego w latach 1937-1941 przez Siemens & Halske.

 • HORNYPHON EV 7011/31

  HORNYPHON EV 7011/31

  lata 60-te

  nr: 10608

  Plastikowa popularna konstrukcja tym razem w wydaniu wiedeńskiej firmy Hornyphon. Mamy już w swojej kolekcji identyczne egzemplarze sygnowane markami Uher i AKG. W dolnej części korpusu gniazdo statywu, na plecach przełącznik mowa/muzyka. Kabel DIN, 3 pin.

 • HORNYPHON EV 7013/33

  HORNYPHON EV 7013/33

  lata 50te

  nr: brak

  Prosty plastikowy mikrofon dynamiczny austriackiej firmy Hornyphon. Klon Philips'a o tym samym oznaczeniu. Kabel zakończony wtykiem DIN z trzema pinami. Stan dobry.

 • LOEWE OPTA 1

  LOEWE OPTA 1

  lata 70-te

  nr: brak

  Klasyczny kształt mikrofonu od szpulowca z tamtego okresu. Niestety model pozostaje nieznany. Jak się możemy domyślać, musi mieć powiązania z Grundigiem. Kabel z końcówką DIN.

 • LOEWE OPTA 2

  LOEWE OPTA 2

  lata 70-te

  nr: brak

  Mikrofon identyczny z Grundigiem GDSM 331 i naszą Unitrą MDU 24. Stereofoniczny dynamiczny. Tradycyjnie już u Loewe pozbawiony numeru i nazwy modelu.

 • LOEWE OPTA LDM 12

  LOEWE OPTA LDM 12

  lata 60

  nr: brak

  Niewielki plastikowy mikrofon dynamiczny niemieckiej marki Loewe. Tania użytkowa konstrukcja, prawdopodobnie dodatek do magnetofonu. Nie ma gniazda na statyw, uchwytu czy nóżek. Można go jedynie położyć. Kabel zakończony wtykiem DIN 3 PIN.

 • MB ELECTRONIC MB 220

  MB ELECTRONIC MB 220

  lata 80te

  nr: brak

  Stereofoniczny mikrofon dynamiczny na trójnożnym statywie. W całości plastikowy. Wtyczka DIN, 5 pinów. Niezwykle popularna konstrukcja. Na jego licencji zbudowany został m.in. Tonsil MDU 24, Grundig GDM 331 czy Loewe Opta 2.

 • MELODIUM MELODYNAMIC 75A

  MELODIUM MELODYNAMIC 75A

  lata 40-te

  nr: 73028

  Studyjny mikrofon dynamiczny produkowany w Paryżu w latach czterdziestych. Jeden z największych rarytasów w naszej kolekcji. Zachowany w stanie bardzo dobrym. W komplecie oryginalna wtyczka z trzema bolcami. Uchwyt umożliwia montaż na statywie.

 • MERULA ZT902

  MERULA ZT902

  lata 60-te

  nr: brak

  Niewiele wiemy o tym mikrofonie. Nazwa Merula występuje zamiennie z firmami Schumann i Ronette, co wskazuje na Holenderskie pochodzenie. Nasz egzemplarz, choć zachowany ładnie ma wymieniony kabel. Wszelkie info mile widziane.

 • NEAL model: nieznany

  NEAL model: nieznany

  lata 40

  nr: FS 6189

  Neal (Nederlandsch Elektro Acoustich Laboratorium) to jedna z najmniej znanych holenderskich marek produkujących mikrofony. Ze względu na podobne wzornictwo i okres często mylona z popularną Ronette. Nasz pierwszy egzemplarz tego producenta nie ma niestety nazwy modelu, a jedynie numer seryjny. Jest wykonany w całości z metalu. Gniazdo kabla niestety wygląda na przerobione. W dolnej części gwintowane miejsce na statyw.

 • NECKERMANN 813/73

  NECKERMANN 813/73

  lata 70-te

  nr: brak

  Dość toporny w wykonaniu plastikowy mikrofon niemieckiej firmy Neckermann. Na spodzie gniazdo na statyw. Wtyczka DIN. Nic więcej na jego temat nie wiadomo.

 • OBEN DRALOWID REPORTER

  OBEN DRALOWID REPORTER

  lata 30-te

  nr: 7915

  Stylowy mikrofon Oben z lat 30tych. Zachowany w bardzo ładnym stanie. Do wymiany tylko sparciałe gumki zawieszenia. Niestety, trafił nam się egzemplarz bez podstawki.

 • OKTAVA MD 52B

  OKTAVA MD 52B

  lata 70-te

  nr: brak

  Stereofoniczny mikrofon rosyjskiego producenta. Oryginalna, dość ciężka i solidna konstrukcja. W komplecie metalowy stojak umożliwiający kontrolę położenia w 3D. Kabel zakończony pięciopinową wtyczką DIN. Polecamy naszego mema z tym mikrofonem: tu. 

 • OKTAVA MD 59

  OKTAVA MD 59

  lata 70-te

  nr: 350271

  Mikrofon dynamiczny rosyjskiej marki Oktawa. Wykonany w całości z metalu, osadzony na podstawie z tego samego tworzywa. Nasz egzemplarz pochodzi z roku 1971, a dotarł do nas w stanie idealnym, w fabrycznie zaplombowanym pudełku.

 • OKTAVA MD 64

  OKTAVA MD 64

  lata 60te

  nr: brak

  Plastikowy mikrofon dynamiczny wyprodukowany przez rosyjską firmę Oktava w 1969 roku. Konstrukcja plastikowa na stałej, zintegrowanej podstawie z tego samego tworzywa. Kabel zakończony wtyczką DIN z trzema pinami. Stan dobry.

 • OKTAVA MD-41

  OKTAVA MD-41

  lata 60

  nr: brak

  Kolejna Oktava w naszej kolekcji pochodzi dokładnie z roku 1960. Rosyjski mikrofon dynamiczny zbudowany w całości z metalu, na podstawie z tego samego materiału. Kabel w oplocie zakończony wtykiem duży jack.

 • OKTAVA MD-66A

  OKTAVA MD-66A

  lata 70-te

  nr: 6495-73

  Studyjny mikrofon dynamiczny o charakterystyce super-kardioida wyprodukowany w 1979 roku. W całości metalowy. W oryginale wyposażony w plastikową podstawę. Nam trafił się tylko uchwyt umożliwiający montaż na statywie. Wtyk 3 pin DIN.

 • OKTAVA MD-71

  OKTAVA MD-71

  lata 70-te

  nr: brak

  Mikrofon dynamiczny, stosowany często w rosyjskim wojsku. Dokładna data produkcji 1977. Made in CCCP. Wykonany z tworzywa, osadzony na plastikowej podstawie umożliwiającej regulację  w pionie i poziomie. Wtyczka DIN, trzy piny.

 • OKTAVA ML-17

  OKTAVA ML-17

  lata 60

  nr: 455

  Piękny i wspaniale brzmiący rosyjski mikrofon wstęgowy z lat sześćdziesiątych. Porównywany z klasykami RCA czy B&O. Charakterystyka kardioidalna. Nasz egzemplarz technicznie w stanie bardzo dobrym, ale wizualnie lekko odrapany. Mimo to prezentuje się godnie. Piękny sprzęt. Kabel z dorobioną końcówką XLR. Gotowy do nagrań.

 • PEIKER TM24

  PEIKER TM24

  lata 50-te

  nr: 7575

  Bardzo ładnie wykonany model Peiker Acoustic. W całości metalowy, osadzony w pomysłowy sposób, za pomocą gniazda kulkowego na plastikowej podstawce. Po jej zdjęciu możemy zamontować mikrofon na statywie. Naszemu egzemplarzowi brakuje  nazwy modelu na froncie. Kabel zakończony trzy pinową wtyczką DIN.

 • PIEZO MX 4 biały

  PIEZO MX 4 biały

  lata 50-te

  nr: brak

  Mikrofon polskiej firmy Piezo. Brat bliźniak Grundiga MD5 i Labora MD5. Datę produkcji określiliśmy metodą "na oko". O tej firmie wiadomo niezbyt wiele, szukamy informacji. Mikrofon ma dość nietypowy kabel w kolorze zielonym i dziwną wtyczkę, troszkę podobną do małego Jack'a.

 • PIEZO MX 4 brązowy

  PIEZO MX 4 brązowy

  lata 50-te

  nr: brak

  Mikrofon polskiej firmy Piezo w kolorze brązowym. Pochodzący z lat pięćdziesiątych. Plastikowa konstrukcja z pozłacanym grillem, wizualnie bardzo zbliżona do niemieckiego Grundiga GDM 11. Kabel zakończony trzypinową wtyczką DIN.

 • PIEZO MX 4 zielony

  PIEZO MX 4 zielony

  lata 50-te

  nr: brak

  Produkt polskiej spółdzielni pracy Piezoelektronika z Tychów zwraca uwagę m.in. kolorem. Z instrukcji wynika, że oprócz pistacjowego jest jeszcze 8 kolorów do wyboru. My mamy wersje brązowa i białą. Mikrofon w całości plastikowy, z efektownym pozłacanym grillem. Brat bliźniak Grundiga GDM 11. Gniazdo 5 PIN.

 • PIEZO MX3 stalowo-niebieski

  PIEZO MX3 stalowo-niebieski

  lata 50-te

  nr: brak

  Drugi w naszej kolekcji model Piezo MX3, tym razem na oryginalnej podstawie i w kolorze stalowo-niebieskim. Osadzony na solidnej podstawie, sporych rozmiarów urządzenie wykonane w całości z metalu. Kabel bez oryginalnego wtyku.

 • PIEZO MX3 stalowo-szary

  PIEZO MX3 stalowo-szary

  lata 50-te

  nr: brak

  Ten mikrofon na pierwszy rzut oka wygląda, jakby miał zastosowanie militarne. Pasowałby np. w czołgu :) Jest prosto i solidnie wykonany, ciężki, duży i mało subtelny w kształcie. W oryginale na innej nóżce. Nic więcej nie wiadomo, nawet datę powstania podajemy metodą "na oko".

 • PRIMO DM-260

  PRIMO DM-260

  lata 60

  nr: brak

  Metalowy, miniaturowy mikrofon dynamiczny japońskiej marki Primo założonej w 1952 roku w Tokyo. Starannie wykonany, osadzony na ciężkiej metalowej podstawie, zakończony standardową wtyczką DIN 3 pin. Nasz egzemplarz w stanie idealnym i oryginalnym opakowaniu. Firma Primo istnieje do dzisiaj i nadal pozostaje znaczącym producentem wkładek mikrofonowych i głośników.

 • PROTON UNKNOWN

  PROTON UNKNOWN

  lata 50te

  nr: brak

  Metalowy mikrofon norweskiej marki Proton. Model niestety nam nieznany. Podobno sprzedawany w komplecie z rejestratorem szpulowym. Konstrukcja dość rzadko spotykana. W dolnej części obudowy gniazdo na statyw. Kabel zakończony nieoryginalnym wtykiem.

 • Protona MINIFON Special

  Protona MINIFON Special

  lata 60

  nr: brak

  Niezwykle ciekawy okaz. Część zestawu Minifon Special produkowanego w Hamburgu w latach 60 przez firmę Protona przejętą finalnie przez Telefunkena. Protona specjalizowała się w sprzęcie... szpiegowskim! W innych zestawach znajdziecie np. zegarek z wbudowanym mikrofonem, jakiego nie powstydziłby się 007. Włącznik na boku korpusu. Oczko świetlne. Kabel zakończony nietypowym wtykiem 9 PIN.

 • RCF MD2002N

  RCF MD2002N

  lata 70

  nr: brak

  Włoski kardioidalny mikrofon dynamiczny. Występował w wersji samodzielnej i z uchwytem do ręki. Nasz egzemplarz w komplecie z oryginalną, solidną, metalową podstawą i „gęsią szyją”. Czyli wersja konferencyjna. Wtyk DIN 3 PIN.

 • RCF1612/l

  RCF1612/l

  lata 60-te

  nr: brak

  Włoski mikrofon dynamiczny z lat sześćdziesiątych. Zbudowany w całości z metalu, ciężki i solidny (około 500 g). W korpusie zamontowany włącznik. Gniazdo mocowania na statywie, podłączenie przez mały Tuchel. Egzemplarz w doskonałym stanie...

 • RECORDIO

  RECORDIO

  lata 50-te

  nr: brak

  Korpus w całości metalowy. Kabel w oplocie, zakończony wtyczką duży Jack. Data urodzin podana na oko. Nie wiemy nic o firmie Recordio. Nie znamy modelu. Zachowany w całkiem niezłym stanie.

 • REVOX 3377

  REVOX 3377

  lata 70-te

  nr: brak

  Piękny mikrofon dynamiczny, uznanej firmy Revox/Studer. Wykonany z połączenia plastiku i metalu na solidnej metalowej podstawie. Na korpusie włącznik z regulacją głośności. Kabel zakończony wtykiem zbliżonym do złącza chinch. W komplecie przejściówka na dużego Jack'a. Całość zapakowana w bardzo efektowne pudełko. Świetny, wyraźny dźwięk.

 • REVOX M 3500

  REVOX M 3500

  lata 70-te

  nr: 42265

  Kuzyn BEYER'a M 201, ceniony w studiach na całym świecie dynamiczny mikrofon o liniowym brzmieniu. Używany najczęściej na bębnach i gitarze elektrycznej. W całości metalowy, produkowany w Niemczech, osadzony na solidnej żeliwnej podstawie. Wtyk XLR. Nasz okaz w oryginalnym opakowaniu z wykresem charakterystyki.

 • RIESSMANN A20

  RIESSMANN A20

  lata 50-te

  nr: 212

  Jeden z niewielu zachowanych okazów niemieckiego producenta z Drezna, wchłoniętego w latach 70tych przez RFT. Mikrofon lampowy, utrzymany w stylistyce „bottle”, przeznaczony do nagrań studyjnych. Stan wizualny dobry, w komplecie zasilacz do remontu i gruby gumowany kabel. Jeden z pierwszych w kolejce do uruchomienia.

 • RONETTE R474

  RONETTE R474

  lata 40-te

  nr: 1366

  Piękny okaz z lat 40tych, holenderskiej firmy Ronette. Kompletny, na solidnej metalowej podstawie. Świetnie wykonany, atrakcyjny wizualnie i bardzo ciężki. Gruby sztywny kabel, w naszym egzemplarzu nie ma końcówki.

 • RONETTE SB 742

  RONETTE SB 742

  lata 50-te

  nr: 3315

  Ciekawy okaz, bardzo rzadko dostępny na aukcjach. Ten piezoelektryczny mikrofon holenderskiego producenta był wyposażony w dwie membrany, co miało pozwolić mu rejestrować dźwięk bez zakłóceń, pomóc w zwalczaniu wibracji i przenosić sygnał z użyciem dłuższego kabla. Nasz egzemplarz ma trochę sfatygowany kabel zakończony wtyczką jack. Niesprawdzany.

 • SIEMENS & HALSKE LB 5024

  SIEMENS & HALSKE LB 5024

  lata 20-te

  nr: 670

  Prawdziwy rarytas w naszej kolekcji i jeden z najstarszych egzemplarzy. Mikrofon węglowy niemieckiej firmy Siemens und Halske. Wg. nas jest to model LB 5024, a na korpusie widzimy datę produkcji – grudzień 1927 roku. Jednak będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, bo nie znaleźliśmy o nim żadnych danych. Mikrofon osadzony na oryginalnej postawie.

 • TANDBERG TM 4

  TANDBERG TM 4

  lata 60

  nr: brak

  Prosty plastikowy mikrofon dynamiczny o charakterystyce dookólnej, produkowany w Oslo. Dostarczany w plastikowym pudełku, w którym znajdziemy również plastikową podstawkę oraz plastikowy uchwyt umożliwiający montaż na statywie. Nasz egzemplarz w stanie idealnym i oryginalnym opakowaniu.

 • TELFA PN61

  TELFA PN61

  lata 70-te

  nr: brak

  Stary wojskowy mikrofon produkcji polskiej. Baaardzo ciężki. Ta konstrukcja zniesie wszystko. Nie ma możliwości sprawdzenia działania.

 • TIP-TOP 9010 & 9020

  TIP-TOP 9010 & 9020

  lata 80

  nr: brak

  Niewiele wiemy o tych plastikowych mikrofonach, mimo że dotarły do nas w bardzo dobrym stanie i oryginalnych opakowaniach. Prawdopodobnie były dodatkiem do dystrybuowanych w Niemczech magnetofonów marki TIP-TOP wytwarzanych przez producentów z Japonii i Tajwanu. Wyposażone w plastikową podstawkę, włącznik w korpusie i kabel zakończony wtyczką DIN 5 pin (9020) lub podwójnym Jack 2,5 i 3,5mm (9010).

Partnerzy serwisu