NIEZNANE

kraj: ?
rok założenia: ?

Pobierz tapetę:
1920x1080
1440x900
1280x1024
1024x768

zobacz kolekcję >

NIEZNANE

Mikrofonowe zagadki

Jeśli macie informacje na temat modeli pokazanych w tym dziale koniecznie napiszcie do nas! Dzięki naszym czytelnikom udało nam się rozwiązać już kilka ciekawych technologicznych zagadek, o których internet milczy. To czasem naprawdę ciekawe konstrukcje, ale nasza wiedza o nich jest często bardzo nikła.

 

więcej
 • Nieznany

  Nieznany

  lata ?

  nr: brak

  Metalowa konstrukcja osadzona na drewnianej rączce. Kształtem zbliżona do AKG D12, ale my raczej obstawiamy kierunek holenderski, bo wykonanie przywodzi nam na myśl markę Ronette. Jeśli macie jakieś sugestie, zapraszamy do kontaktu.

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Nic nie wiemy o tym mikrofonie. Możemy tylko podejrzewać, że to ręczna, przedwojenna robota. Wykonanie z wielką dbałością o szczegół. Na korpusie umieszczono prosty włącznik. Może ktoś pomoże w zidentyfikowaniu obiektu? :)

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Nie mamy pojęcia co to jest za mikrofon. W całości metalowy, nie przekraczający rozmiarem 10 cm. Ze względu na to, że cały środek jest wypruty, wytropienie jakiej firmy to produkt jest dodatkowo utrudnione. Jeśli możesz pomóc, pisz na maila. Aktualnie służy jako firmowy przycisk do papieru :)

 • NIEZNANY

  NIEZNANY

  lata ?

  nr: brak

  Przeszukaliśmy wszystkie dostępne nam źródła, by znaleźć markę i model tego urządzenia, ale niestety polegliśmy. Mikrofon nie ma oznaczeń, a choć konstrukcja delikatnie sugeruje wschodnie pochodzenie nie jesteśmy o tym na 100% przekonani. Pomożecie?

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Raczej humoreska. Ogromnych rozmiarów imitacja mikrofonu, zdecydowanie wykonana metodą chałupniczą. Na pewno ma swoje lata i być może udałoby się to podłączyć. Czy nie był to przypadkiem rekwizyt w przedstawieniu?

 • Nieznany

  Nieznany

  lata 30te

  nr: brak

  Solidna metalowa podstawa i całkowicie wybebeszone wnętrze. Dzięki temu widać, że kapsuła w środku nosi oznaczenie PZT CB (Państwowe Zakłady Tele i Radiotechniczne). Czy to jeden z niewielu zachowanych mikrofonów utytułowanego polskiego producenta radioodbiorników, radiostacji i aparatów telefonicznych? Pomóżcie jeśli możecie.

 • NIEZNANY

  NIEZNANY

  lata ?

  nr: brak

  W pełni metalowa konstrukcja, wkręcana w metalową podstawę. Kompletnie pozbawiona oznaczeń. Z wyglądu trochę przypomina mikrofony Ronette, ale nie ma dowodów na potwierdzenie tej teorii. Jeśli masz jakieś wiadomości o tym modelu, pomóż nam go zidentyfikować.

 • Nieznany

  Nieznany

  lata

  nr: brak

  Wykonany w całości z metalu, ciężki i solidny. W dobrym stanie technicznym i wizualnym Kabel z wtykiem Jack. Nie znamy nazwy i daty pochodzenia tego urządzenia. . Więc jeśli widzieliście gdzieś coś takiego, dajcie znak!

Partnerzy serwisu